1976'dan Beri Otomotiv Soğutma Sektöründe Lider

İkiler Trading 1976 yılında onursal Başkanımız Pol PADULANO tarafından kurulmuş ve otomotiv sektörüne ilk adımını Ford otomobillerinin yerel e uluslar arası yedek parça ticaretini yaparak atmıştır. 2000 yılından itibaren bünyesine Delphi otomotiv klimalarının Türkiye distribütörlüğünü katmış, Delphi otomotiv klimalarının ithalat, ihracat ve montajını yaparak günümüze kadar gelmiştir.

2013 yılında otomotiv klima sektörünün önde gelen firmalarından SANDEN ve AC EDGE ile distribütörlük anlaşması imzalamış ve bu firmaların Türkiye distribütörlüğünü almıştır. Bu mücadeleci ve girişimci ruhu ile otomotiv klima sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmuştur.

İkiler Yedek Parça Otomotiv, Dünyanın önde gelen Turboşarj üreticilerinden Garrett’in Türkiye Master Distribütörü olarak 2019 yılından itibaren hizmet vermeye başlamıştır. GICO markasını oluşturan şirketlerinden biri olan İkiler Yedek Parça Otomotiv ve Garrett arasında varılan anlaşma ile ; Garrett Türkiye Master Distribütörü oldu.

Garrett, 13 Ülkede üretim tesisi, 5 Ar-Ge Merkezi ve 8000’e yakın çalışanı ile dünya çapında 40 araç üreticisine OEM ürün vermektedir. Mercedes Benz, Volkswagen, Renault, BMW, Citroen, Ford, Hyundai ile birlikte 40 araç üreticisinin, tüm dünyada 100 milyondan fazla aracına bugün yollarda Garrett markalı turbolar hizmet veriyor. 200’yi aşkın bayisi ve uzman kadrosu ile Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kaliteli satış ve satış sonrası hizmetlerini veren GICO, Garrett Turboları Türkiye’nin her yerindeki yetkili ve özel servisler ile satış noktalarına en hızlı şekilde ulaştırıyor.

Garrett, Master Distribütörü İKİLER ile Türkiye’de daha da güçlendi. İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ), İzmir Çiğli – Ata Sanayi Deposu ve İzmir Menemen Serbest Bölgesi’ndeki fabrika yatırımları ile 200’ü aşkın OEM müşterisine, uzman kadrosu ve yaygın servis ağı ile hizmet veriyor. İzmir’deki Bornova merkez ofis ile birlikte Avrupa ve Ortadoğu’daki ofislerinden tüm dünyadaki müşterilerine hizmet verirken diğer yandan tedarikçilerine de ulaşıyor.

Aliağa depomuz 5000 m2 oluşan ve “Yedek Parça Deponuz” misyonuyla ağır ve hafif ticari araçların ısıtma,soğutmave güç sistemlerini yedek parçalarının dağıtımını üstlenen İkiler Yedek Parça firmasının başarısının perde arkasında “güçlü altyapı”, “0 hata hedefi ile ilerleyen süreçler” ve “deneyimli işgücü” var. İşini seven, uzman bir ekiple çalışan şirket, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en önemli değerleri olarak görüyor.

DÜRÜST VE GÜVENİLİR HİZMETLER Mİ ARIYORSUNUZ?

En İyi Yedek Parça Deposundan

Online Formumuzla Bugün Randevu Alın